Tilmelding (ungdom)

Ved tilmelding skal man oprettes som bruger – se vejledning – én adgangskode pr. person.

Hvis man tilmelder sig om aftenen kan der gå noget tid inden bekræftelsesmailen med adgangskoden bliver tilsendt.

Længere nede på siden kan man se en oversigt over de enkelte hold.

Med venlig hilsen
Ungdomsudvalget SHN/Ulfborg IF

Efterårssæson 2020
Hold Årgang Trænere Mobil Mail Opstart Træningsdage Tidspunkt Sted Kontingent
U6 mix 2015-2016 Uge 33 Forældremøde
kl: 17:00
Onsdag d. 12/8
Vestjydsk fritidscenter
200
U7 mix 2014 Thomas Høgsberg 29903670 thomashoegsberg@jubii.dk Uge 33 Tirsdag KL: 17.00 – 18:00 Vestjydsk fritidscenter
Jens Thomsen 51321542 jthomsen@jyde.dk 225
Josefia Koppensteiner 26842494 josefiahallund@hotmail.com
U8 mix 2013 Jesper Knak 22223865 jesperknak84@gmail.com Uge 33 Onsdag KL: 17.00 – 18:00 Vestjydsk fritidscenter
Hans Arne Daugaard 29444101 hanson22@live.dk 225
Magnus Vandborg 22766916 ninnapigen@hotmail.com
U9 mix 2012 Michael Stage 25214333 michael-bredahl@hotmail.com Uge 33 Mandag
&
Onsdag
KL: 16.45 – 18:00 Vestjydsk fritidscenter
Rasmus Sønderby 50424732 rasmus_soenderby@hotmail.com 250
Henrik Pigsborg 22919714 pigsborg@hotmail.dk
U10 Drenge 2011 Jesper Birch 20886660 jesper.birch81@gmail.com Uge 33 Tirsdag KL: 17.00 – 18:15 Vestjydsk fritidscenter
Nicolai Vandborg 20610404 nicolaivandborg@hotmail.com 250
Stefan Jakobsen 22619596 stj@casa-as.dk
U10 Piger 2011 Kathrine Jensen 23111158 kathrine-l-jensen@hotmail.com Uge 33 Tirsdag KL: 17.00 – 18:15 Vestjydsk fritidscenter
275
U11 Drenge 2010 Allan Nielsen 24233311 ani@carl-ras.dk Uge 33 Tirsdag
&
Torsdag
KL: 17:30 – 19:00 Vestjydsk fritidscenter
Jesper Andersen 42434502 jesper@jsaweb.dk 275
U12 Drenge 2009 Ulrich B. Hansen 26111943 ulbuha@yahoo.dk Uge 33 Tirsdag
&
Torsdag
KL: 17:30 – 19:00 Vestjydsk fritidscenter
275
U13 Drenge 2008 Thomas Pedersen 30592294 thomassiggaard@hotmail.com Uge 33 Tirsdag (Ulfborg)
&
Torsdag (Vemb)
KL: 16:30 – 18:00 Ulfborg / Vemb
Holdsamarbejde
Hans Peter Holm 52370087 hans.peter.holm@gmail.com 300
U14/(15) Drenge 2006-2008 Benny Henriksen 23299080 Uge 33 Tirsdag (Ulfborg)
&
Torsdag (Vemb)
KL: 17:00 – 18:30
Kaj Homann Adsersen 300
U11/12 Piger 2009-2010 Mikael Sigaard 61268581 Uge 33 Mandag (Vemb)
Torsdag (Ulfborg)
KL: 16:45 – 18:15 Ulfborg / Vemb
Holdsamarbejde
2 hjælpetrænere 275
U15 Piger 2006-2007 Mathias Ransby 21734044 mathias.ransby@gmail.com Uge 33 Tirsdag KL: 17.45 – 18:45 Vestjydsk fritidscenter
1 hælpetræner 300
Senior Damer Senior Heidi Johannessen 28720026 heidihansen84@gmail.com Uge 33 Tirsdag KL: 19.00 – 20:30 Vestjydsk fritidscenter
KUN TRÆNING / INGEN KAMPE 200
U19 Drenge 2002/2003 Niels Bonde (Hold leder U19) 24880236 niels@id.dk Uge 31 Tirsdag
&
Torsdag
KL: 19.00 – 20:30 Vestjydsk fritidscenter
Træner sammen med Senior 400
Senior Herrer Senior Allan Nielsen 24233311 ani@carl-ras.dk
Niels Bonde 24880236 niels@id.dk 500
Morten Sig 24858902 bif_morten@msn.com
Morten Toft  

Bemærk: Alle ungdomshold rykker en årgang op, her efter sommerferien.

Kontingent betales på Ulfborgif.dk senest efter 3. træningsdag

Angående U5/U6: på første træningsdag, kan der eventuelt aftales en anden dag / tidspunkt for træning