Tilmelding (ungdom)

Ved tilmelding skal man oprettes som bruger – se vejledning – én adgangskode pr. person.

Hvis man tilmelder sig om aftenen kan der gå noget tid inden bekræftelsesmailen med adgangskoden bliver tilsendt.

Længere nede på siden kan man se en oversigt over de enkelte hold.

Med venlig hilsen
Ungdomsudvalget SHN/Ulfborg IF

Hold Årgang Trænere Mobil Mail Opstart Træningsdage Tidspunkt Sted Kontingent Holdtilmelding
U5 mix 2016 Michael Bank Skovgaard 20875405 mbs@id.dk Uge 9 Onsdag KL: 17.00 – 17:45 Vestjydsk fritidscenter 200 Ingen kampe
U8 mix 2013 Jesper Knak 22223865 jesperknak84@gmail.com Uge 9 Onsdag KL: 17.00 – 18:00 Vestjydsk fritidscenter 225 2 stk. B-Hold
Hans Arne Daugaard 29444101 hanson22@live.dk
Magnus Vandborg (hjælper) 22766916 ninnapigen@hotmail.com
U9 mix 2012 Michael Stage 25214333 michael-bredahl@hotmail.com Uge 9 Mandag
&
Onsdag
KL: 16.45 – 18:00 Vestjydsk fritidscenter 250 1 stk. C-Hold
Henrik Pigsborg 22919714 pigsborg@hotmail.dk
Rasmus Sønderby 50424732 rasmus_soenderby@hotmail.com
U10 Drenge 2011 Jesper Birch 20886660 jesper.birch81@gmail.com Uge 9 Tirsdag KL: 17.00 – 18:15 Vestjydsk fritidscenter 275 1 stk. C-Hold
Nicolai Vandborg 20610404 nicolaivandborg@hotmail.com
U10 Piger 2011 Kathrine Jensen 23111158 kathrine-l-jensen@hotmail.com Uge 9 Tirsdag KL: 17.00 – 18:15 Vestjydsk fritidscenter 275 1 stk. C-Hold
Nicolai Vandborg (hjælper) 20610404 nicolaivandborg@hotmail.com
Simone Overgaard (hjælper) 42212038 simoneovergaard7@gmail.com
U11 Drenge 2010 Allan Nielsen 24233311 ani@carl-ras.dk Uge 9 Tirsdag
&
Torsdag
KL: 17:30 – 19:00 Træner og spiller sammen
Vestjydsk fritidscenter
275 3 stk. hold – U12, hvor de 2 årgange vil blive blandet på.
Holdene skal være i niveau A – B – C.
Jesper Andersen 42434502 jesper@jsaweb.dk
U12 Drenge 2009 Ulrich B. Hansen 26111943 ulbuha@yahoo.dk
Mathias Ransby 30202994 mathias.ransby@gmail.com
U13 Drenge 2008 Thomas Pedersen 30592294 thomassiggaard@hotmail.com Uge 9 Tirsdag (Ulfborg)
&
Torsdag (Vemb)
KL: 16:30 – 18:00 Ulfborg / Vemb
Holdsamarbejde
300 Niels Bonde mener de er tilmeldt. Han vender tilbage.
Hans Peter Holm 52370087 hans.peter.holm@gmail.com
U14/(15) Drenge 2006/2007 Benny Henriksen 23299080 Rox12@mvbmail.dk
Kaj Homann Adsersen 22860804 kaj123adsersen@gmail.com
U11/12/13 Piger 2008/2009
/2010
Mikael Sigaard 61268581 Sigaard22@hotmail.com Uge 9 Mandag (Vemb)
Torsdag (Ulfborg)
KL: 16:45 – 18:15 Ulfborg / Vemb
Holdsamarbejde
Træner sammen
275 U11 – 1 stk. 5 mands i C-række
U13 – 1 stk. 11 mands liga 3 (laveste)
(Mikael har allerede opgivet disse til Charles)
Senior Herrer Senior Anders Vejgaard 23200189 andersvejgaard@hotmail.com Uge 9 Tirsdag
&
Torsdag
KL: 19.00 – 20:30 Vestjydsk fritidscenter 500 Herrer serie 3
Herrer serie 6
Michael Brink Kibsgaard 61688125 mib@stabyefterskole.dk

Bemærk: Alle ungdomshold rykker en årgang op, her efter sommerferien.

Kontingent betales på Ulfborgif.dk senest efter 3. træningsdag