Ulfborg Cup 2019 Kampprogram – Søndag

Rækkenavn Pulje Kampnr. Dag Dato Tid Hjemme Ude Bane Resultat
U7 Mix Pulje 1 780344 Søndag 29-12-2019 08:00 Ikast FC 1 SHN/Ulfborg 2 Bane 1
U7 Mix Pulje 2 780350 Søndag 29-12-2019 08:00 Strømgodset SHN/Ulfborg 1 Bane 2
U7 Mix Pulje 1 780345 Søndag 29-12-2019 08:08 Tjørring IF Mejrup 2 Bane 1
U7 Mix Pulje 2 780351 Søndag 29-12-2019 08:08 Ringkøbing IF Rindum SU 2 Bane 2
U7 Mix Pulje 1 780346 Søndag 29-12-2019 08:16 Ikast FC 1 Tjørring IF Bane 1
U7 Mix Pulje 2 780352 Søndag 29-12-2019 08:16 Strømgodset Ringkøbing IF Bane 2
U7 Mix Pulje 1 780347 Søndag 29-12-2019 08:24 SHN/Ulfborg 2 Mejrup 2 Bane 1
U7 Mix Pulje 2 780353 Søndag 29-12-2019 08:24 SHN/Ulfborg 1 Rindum SU 2 Bane 2
U7 Mix Pulje 1 780348 Søndag 29-12-2019 08:32 Tjørring IF SHN/Ulfborg 2 Bane 1
U7 Mix Pulje 2 780354 Søndag 29-12-2019 08:32 Ringkøbing IF SHN/Ulfborg 1 Bane 2
U7 Mix Pulje 1 780349 Søndag 29-12-2019 08:40 Mejrup 2 Ikast FC 1 Bane 1
U7 Mix Pulje 2 780355 Søndag 29-12-2019 08:40 Rindum SU 2 Strømgodset Bane 2
U6/7 Piger Pulje 1 779566 Søndag 29-12-2019 08:48 SHN/Ulfborg U7 Piger Borbjerg Piger Bane 1
U6/7 Piger Pulje 1 779567 Søndag 29-12-2019 08:48 Vinderup IK U7 Piger Vildbjerg SF U7 Piger Bane 2
U7 Mix B Kvartfinale 1 780376 Søndag 29-12-2019 08:56 Nr. 3 fra Pulje 1 Nr. 4 fra Pulje 2 Bane 1
U7 Mix B Kvartfinale 2 780377 Søndag 29-12-2019 08:56 Nr. 3 fra Pulje 2 Nr. 4 fra Pulje 1 Bane 2
U7 Mix A Kvartfinale 1 780368 Søndag 29-12-2019 09:04 Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 2 Bane 1
U7 Mix A Kvartfinale 2 780369 Søndag 29-12-2019 09:04 Nr. 1 fra Pulje 2 Nr. 2 fra Pulje 1 Bane 2
U6/7 Piger Pulje 1 779568 Søndag 29-12-2019 09:12 SHN/Ulfborg U7 Piger Vinderup IK U7 Piger Bane 1
U6/7 Piger Pulje 1 779569 Søndag 29-12-2019 09:12 Borbjerg Piger Vildbjerg SF U7 Piger Bane 2
U7 Mix Pulje 3 780356 Søndag 29-12-2019 09:20 Holstebro Boldklub Vinderup IK – Drenge Bane 1
U7 Mix Pulje 4 780362 Søndag 29-12-2019 09:20 Rindum SU 1 Lemvig GF Bane 2
U7 Mix Pulje 3 780357 Søndag 29-12-2019 09:28 Ramsing Cup Spjald 1 Ikast FC 2 Bane 1
U7 Mix Pulje 4 780363 Søndag 29-12-2019 09:28 Mejrup 1 Ramsing Cup Spjald 2 Bane 2
U7 Mix Pulje 3 780358 Søndag 29-12-2019 09:36 Holstebro Boldklub Ramsing Cup Spjald 1 Bane 1
U7 Mix Pulje 4 780364 Søndag 29-12-2019 09:36 Rindum SU 1 Mejrup 1 Bane 2
U7 Mix Pulje 3 780359 Søndag 29-12-2019 09:44 Vinderup IK – Drenge Ikast FC 2 Bane 1
U7 Mix Pulje 4 780365 Søndag 29-12-2019 09:44 Lemvig GF Ramsing Cup Spjald 2 Bane 2
U7 Mix Pulje 3 780360 Søndag 29-12-2019 09:52 Ramsing Cup Spjald 1 Vinderup IK – Drenge Bane 1
U7 Mix Pulje 4 780366 Søndag 29-12-2019 09:52 Mejrup 1 Lemvig GF Bane 2
U7 Mix Pulje 3 780361 Søndag 29-12-2019 10:00 Ikast FC 2 Holstebro Boldklub Bane 1
U7 Mix Pulje 4 780367 Søndag 29-12-2019 10:00 Ramsing Cup Spjald 2 Rindum SU 1 Bane 2
U6/7 Piger Pulje 1 779570 Søndag 29-12-2019 10:08 Vinderup IK U7 Piger Borbjerg Piger Bane 1
U6/7 Piger Pulje 1 779571 Søndag 29-12-2019 10:08 Vildbjerg SF U7 Piger SHN/Ulfborg U7 Piger Bane 2
U7 Mix B Kvartfinale 3 780378 Søndag 29-12-2019 10:16 Nr. 3 fra Pulje 3 Nr. 4 fra Pulje 4 Bane 1
U7 Mix B Kvartfinale 4 780379 Søndag 29-12-2019 10:16 Nr. 3 fra Pulje 4 Nr. 4 fra Pulje 3 Bane 2
U7 Mix A Kvartfinale 3 780370 Søndag 29-12-2019 10:24 Nr. 1 fra Pulje 3 Nr. 2 fra Pulje 4 Bane 1
U7 Mix A Kvartfinale 4 780371 Søndag 29-12-2019 10:24 Nr. 1 fra Pulje 4 Nr. 2 fra Pulje 3 Bane 2
U6/7 Piger Finalekamp 1 779573 Søndag 29-12-2019 10:32 Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 1 Bane 1
U6/7 Piger Finalekamp 2 779572 Søndag 29-12-2019 10:32 Nr. 3 fra Pulje 1 Nr. 4 fra Pulje 1 Bane 2
U7 Mix B Semifinale 1 780380 Søndag 29-12-2019 10:40 Vinder af B Kvartfinale 1 Vinder af B Kvartfinale 3 Bane 1
U7 Mix B Semifinale 2 780381 Søndag 29-12-2019 10:40 Vinder af B Kvartfinale 2 Vinder af B Kvartfinale 4 Bane 2
U7 Mix A Semifinale 1 780372 Søndag 29-12-2019 10:48 Vinder af A Kvartfinale 1 Vinder af A Kvartfinale 3 Bane 1
U7 Mix A Semifinale 2 780373 Søndag 29-12-2019 10:48 Vinder af A Kvartfinale 2 Vinder af A Kvartfinale 4 Bane 2
U7 Mix A Bronzekamp 780375 Søndag 29-12-2019 10:56 Taber af A Semifinale 1 Taber af A Semifinale 2 Bane 1
U7 Mix B Bronzekamp 780383 Søndag 29-12-2019 10:56 Taber af B Semifinale 1 Taber af B Semifinale 2 Bane 2
U7 Mix A Finale 780374 Søndag 29-12-2019 11:04 Vinder af A Semifinale 1 Vinder af A Semifinale 2 Bane 1
U7 Mix B Finale 780382 Søndag 29-12-2019 11:04 Vinder af B Semifinale 1 Vinder af B Semifinale 2 Bane 2
U6/7 Piger & U7 Mix Søndag 29-12-2019 11:12 PRÆMIEOVERRÆKKELSE U6/7 PIGER & U7 MIX
U10 Drenge Pulje 1 779749 Søndag 29-12-2019 11:27 Real Boys Rindum SU 1 Bane 1
U10 Drenge Pulje 1 779750 Søndag 29-12-2019 11:36 Tvis Mejrup GU 2 Bane 1
U10 Drenge Pulje 2 779755 Søndag 29-12-2019 11:45 Thy-Mors United Lemvig GF 1 Bane 1
U10 Drenge Pulje 2 779756 Søndag 29-12-2019 11:54 Holstebro Boldklub Ikast FC 2 Bane 1
U10 Drenge Pulje 1 779751 Søndag 29-12-2019 12:03 Real Boys Tvis Bane 1
U10 Drenge Pulje 1 779752 Søndag 29-12-2019 12:12 Rindum SU 1 Mejrup GU 2 Bane 1
U10 Drenge Pulje 2 779757 Søndag 29-12-2019 12:21 Thy-Mors United Holstebro Boldklub Bane 1
U10 Drenge Pulje 2 779758 Søndag 29-12-2019 12:30 Lemvig GF 1 Ikast FC 2 Bane 1
U10 Drenge Pulje 1 779753 Søndag 29-12-2019 12:39 Tvis Rindum SU 1 Bane 1
U10 Drenge Pulje 1 779754 Søndag 29-12-2019 12:48 Mejrup GU 2 Real Boys Bane 1
U10 Drenge Pulje 2 779759 Søndag 29-12-2019 12:57 Holstebro Boldklub Lemvig GF 1 Bane 1
U10 Drenge Pulje 2 779760 Søndag 29-12-2019 13:06 Ikast FC 2 Thy-Mors United Bane 1
U10 Drenge B Kvartfinale 1 779781 Søndag 29-12-2019 13:15 Nr. 3 fra Pulje 1 Nr. 4 fra Pulje 2 Bane 1
U10 Drenge B Kvartfinale 2 779782 Søndag 29-12-2019 13:24 Nr. 3 fra Pulje 2 Nr. 4 fra Pulje 1 Bane 1
U10 Drenge A Kvartfinale 1 779773 Søndag 29-12-2019 13:33 Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 2 Bane 1
U10 Drenge A Kvartfinale 2 779774 Søndag 29-12-2019 13:42 Nr. 1 fra Pulje 2 Nr. 2 fra Pulje 1 Bane 1
U10 Drenge Pulje 3 779761 Søndag 29-12-2019 13:51 Ikast FC 1 SHN/Ulfborg 1 Bane 1
U10 Drenge Pulje 3 779762 Søndag 29-12-2019 14:00 Lemvig GF 2 Mejrup GU 1 Bane 1
U10 Drenge Pulje 4 779767 Søndag 29-12-2019 14:09 MH2010 Struer Boldklub Bane 1
U10 Drenge Pulje 4 779768 Søndag 29-12-2019 14:18 SHN/Ulfborg 2 Rindum SU 2 Bane 1
U10 Drenge Pulje 3 779763 Søndag 29-12-2019 14:27 Ikast FC 1 Lemvig GF 2 Bane 1
U10 Drenge Pulje 3 779764 Søndag 29-12-2019 14:36 SHN/Ulfborg 1 Mejrup GU 1 Bane 1
U10 Drenge Pulje 4 779769 Søndag 29-12-2019 14:45 MH2010 SHN/Ulfborg 2 Bane 1
U10 Drenge Pulje 4 779770 Søndag 29-12-2019 14:54 Struer Boldklub Rindum SU 2 Bane 1
U10 Drenge Pulje 3 779765 Søndag 29-12-2019 15:03 Lemvig GF 2 SHN/Ulfborg 1 Bane 1
U10 Drenge Pulje 3 779766 Søndag 29-12-2019 15:12 Mejrup GU 1 Ikast FC 1 Bane 1
U10 Drenge Pulje 4 779771 Søndag 29-12-2019 15:21 SHN/Ulfborg 2 Struer Boldklub Bane 1
U10 Drenge Pulje 4 779772 Søndag 29-12-2019 15:30 Rindum SU 2 MH2010 Bane 1
U10 Drenge B Kvartfinale 3 779783 Søndag 29-12-2019 15:39 Nr. 3 fra Pulje 3 Nr. 4 fra Pulje 4 Bane 1
U10 Drenge B Kvartfinale 4 779784 Søndag 29-12-2019 15:48 Nr. 3 fra Pulje 4 Nr. 4 fra Pulje 3 Bane 1
U10 Drenge A Kvartfinale 3 779775 Søndag 29-12-2019 15:57 Nr. 1 fra Pulje 3 Nr. 2 fra Pulje 4 Bane 1
U10 Drenge A Kvartfinale 4 779776 Søndag 29-12-2019 16:06 Nr. 1 fra Pulje 4 Nr. 2 fra Pulje 3 Bane 1
U10 Drenge B Semifinale 1 779785 Søndag 29-12-2019 16:15 Vinder af B Kvartfinale 1 Vinder af B Kvartfinale 3 Bane 1
U10 Drenge B Semifinale 2 779786 Søndag 29-12-2019 16:24 Vinder af B Kvartfinale 2 Vinder af B Kvartfinale 4 Bane 1
U10 Drenge A Semifinale 1 779777 Søndag 29-12-2019 16:33 Vinder af A Kvartfinale 1 Vinder af A Kvartfinale 3 Bane 1
U10 Drenge A Semifinale 2 779778 Søndag 29-12-2019 16:42 Vinder af A Kvartfinale 2 Vinder af A Kvartfinale 4 Bane 1
U10 Drenge B Bronzekamp 779788 Søndag 29-12-2019 16:51 Taber af B Semifinale 1 Taber af B Semifinale 2 Bane 1
U10 Drenge A Bronzekamp 779780 Søndag 29-12-2019 17:00 Taber af A Semifinale 1 Taber af A Semifinale 2 Bane 1
U10 Drenge B Finale 779787 Søndag 29-12-2019 17:09 Vinder af B Semifinale 1 Vinder af B Semifinale 2 Bane 1
U10 Drenge A Finale 779779 Søndag 29-12-2019 17:18 Vinder af A Semifinale 1 Vinder af A Semifinale 2 Bane 1
U10 Drenge Søndag 29-12-2019 17:36 PRÆMIEOVERRÆKKELSE U10 DRENGE
U13 Drenge Pulje 1 779813 Søndag 29-12-2019 17:27 Team Øko Ringkøbing IF Bane 1
U13 Drenge Pulje 1 779814 Søndag 29-12-2019 17:45 Team Tangen 1 Holmsland GU Bane 1
U13 Drenge Pulje 2 779819 Søndag 29-12-2019 17:54 Lemvig GF 1 Mejdal-Halgård 2 Bane 1
U13 Drenge Pulje 2 779820 Søndag 29-12-2019 18:03 Vemb FS 1 Bønderne fra HBV Bane 1
U13 Drenge Pulje 1 779815 Søndag 29-12-2019 18:12 Team Øko Team Tangen 1 Bane 1
U13 Drenge Pulje 1 779816 Søndag 29-12-2019 18:21 Ringkøbing IF Holmsland GU Bane 1
U13 Drenge Pulje 2 779821 Søndag 29-12-2019 18:30 Lemvig GF 1 Vemb FS 1 Bane 1
U13 Drenge Pulje 2 779822 Søndag 29-12-2019 18:39 Mejdal-Halgård 2 Bønderne fra HBV Bane 1
U13 Drenge Pulje 1 779817 Søndag 29-12-2019 18:48 Team Tangen 1 Ringkøbing IF Bane 1
U13 Drenge Pulje 1 779818 Søndag 29-12-2019 18:57 Holmsland GU Team Øko Bane 1
U13 Drenge Pulje 2 779823 Søndag 29-12-2019 19:06 Vemb FS 1 Mejdal-Halgård 2 Bane 1
U13 Drenge Pulje 2 779824 Søndag 29-12-2019 19:15 Bønderne fra HBV Lemvig GF 1 Bane 1
U13 Drenge B Kvartfinale 1 779845 Søndag 29-12-2019 19:24 Nr. 3 fra Pulje 1 Nr. 4 fra Pulje 2 Bane 1
U13 Drenge B Kvartfinale 2 779846 Søndag 29-12-2019 19:33 Nr. 3 fra Pulje 2 Nr. 4 fra Pulje 1 Bane 1
U13 Drenge A Kvartfinale 1 779837 Søndag 29-12-2019 19:42 Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 2 Bane 1
U13 Drenge A Kvartfinale 2 779838 Søndag 29-12-2019 19:51 Nr. 1 fra Pulje 2 Nr. 2 fra Pulje 1 Bane 1
U13 Drenge Pulje 3 779825 Søndag 29-12-2019 20:00 FS Holstebro 1 Bonderøvene Bane 1
U13 Drenge Pulje 3 779826 Søndag 29-12-2019 20:09 Vemb FS 2 Hvidbjerg Bank Bane 1
U13 Drenge Pulje 4 779831 Søndag 29-12-2019 20:18 Kappel & KO Mejdal-Halgård 1 Bane 1
U13 Drenge Pulje 4 779832 Søndag 29-12-2019 20:27 Team Tangen 2 Lemvig GF 2 Bane 1
U13 Drenge Pulje 3 779827 Søndag 29-12-2019 20:36 FS Holstebro 1 Vemb FS 2 Bane 1
U13 Drenge Pulje 3 779828 Søndag 29-12-2019 20:45 Bonderøvene Hvidbjerg Bank Bane 1
U13 Drenge Pulje 4 779833 Søndag 29-12-2019 20:54 Kappel & KO Team Tangen 2 Bane 1
U13 Drenge Pulje 4 779834 Søndag 29-12-2019 21:03 Mejdal-Halgård 1 Lemvig GF 2 Bane 1
U13 Drenge Pulje 3 779829 Søndag 29-12-2019 21:12 Vemb FS 2 Bonderøvene Bane 1
U13 Drenge Pulje 3 779830 Søndag 29-12-2019 21:21 Hvidbjerg Bank FS Holstebro 1 Bane 1
U13 Drenge Pulje 4 779835 Søndag 29-12-2019 21:30 Team Tangen 2 Mejdal-Halgård 1 Bane 1
U13 Drenge Pulje 4 779836 Søndag 29-12-2019 21:39 Lemvig GF 2 Kappel & KO Bane 1
U13 Drenge B Kvartfinale 3 779847 Søndag 29-12-2019 21:48 Nr. 3 fra Pulje 3 Nr. 4 fra Pulje 4 Bane 1
U13 Drenge B Kvartfinale 4 779848 Søndag 29-12-2019 21:57 Nr. 3 fra Pulje 4 Nr. 4 fra Pulje 3 Bane 1
U13 Drenge A Kvartfinale 3 779839 Søndag 29-12-2019 22:06 Nr. 1 fra Pulje 3 Nr. 2 fra Pulje 4 Bane 1
U13 Drenge A Kvartfinale 4 779840 Søndag 29-12-2019 22:15 Nr. 1 fra Pulje 4 Nr. 2 fra Pulje 3 Bane 1
U13 Drenge B Semifinale 1 779849 Søndag 29-12-2019 22:24 Vinder af B Kvartfinale 1 Vinder af B Kvartfinale 3 Bane 1
U13 Drenge B Semifinale 2 779850 Søndag 29-12-2019 22:33 Vinder af B Kvartfinale 2 Vinder af B Kvartfinale 4 Bane 1
U13 Drenge A Semifinale 1 779841 Søndag 29-12-2019 22:42 Vinder af A Kvartfinale 1 Vinder af A Kvartfinale 3 Bane 1
U13 Drenge A Semifinale 2 779842 Søndag 29-12-2019 22:51 Vinder af A Kvartfinale 2 Vinder af A Kvartfinale 4 Bane 1
U13 Drenge B Bronzekamp 779852 Søndag 29-12-2019 23:00 Taber af B Semifinale 1 Taber af B Semifinale 2 Bane 1
U13 Drenge A Bronzekamp 779844 Søndag 29-12-2019 23:09 Taber af A Semifinale 1 Taber af A Semifinale 2 Bane 1
U13 Drenge B Finale 779851 Søndag 29-12-2019 23:18 Vinder af B Semifinale 1 Vinder af B Semifinale 2 Bane 1
U13 Drenge A Finale 779843 Søndag 29-12-2019 23:27 Vinder af A Semifinale 1 Vinder af A Semifinale 2 Bane 1
U13 Drenge Søndag 29-12-2019 23:36 PRÆMIEOVERRÆKKELSE U13 DRENGE